לאור הירח
מחבר: קונץ דין ר.

מספר קטלוגי: 277-1111

תאריך יציאה:

נושא: הרפתקאות, סיפורת - מקור


מחיר קטלוגי: 89.00
המחיר שלנו: 75.65 ₪
הרווח שלך: 15%

תקציר הספר:


דילן או'קונר הוא אמן צעיר ומחונן שמנסה לעשות את הדבר הנכון בחיים. הוא בדרכו לפסטיבל אמנויות בסנטה-פה, ועוצר כדי לשכור חדר ללילה לו ולאחיו האוטיסט בן העשרים, שאפּ.
ברגע אחוז בלהות, מותקף דילן על ידי "דוקטור" מסתורי, שמזריק לו חומר מוזר. כעת הוא נשא של משהו שיהרוג אותו או ישנה את חייו בדרך יוצאת דופן. הדוקטור אומר לדילן שעליו לברוח – לפני שאויביו יפתחו אחריו במצוד בחיפושם אחר הסוד הזורם בדמו.

"אף-אחד לא יכול לעזור לך," אומר הדוקטור, "אפילו לא המשטרה."

המום, מסרב להאמין, פונה דילן לנוס על נפשו, היישר אל תוך הרפתקה שתהפוך את עשרים-וארבע השעות הבאות לאודיסיאה של טרור, מסתורין, וגילוי מופלא.

זהו מסע המתחיל כשמסלולם של דילן ושל שאפּּ מצטלב בזה של ג'יליאן ג'קסון. לפני הערב הזה היתה ג'ילי קומיקאית יפהפייה שדאגתה הגדולה בחיים היתה, האם תכיר אי-פעם גבר הגון. כעת גם היא נשאית.

השאלות העולות - מה טיבו של אותו כוח עלום, איך ביכולתם להשתמש בו כדי למנוע מהרוע לפרוץ סביבם מכל עבר, ולמה נבחרו דווקא הם - הן רק חלקים בפסיפס המרחיק אחורנית אל עבר טראגי וסודות אפלים המשותפים לשלושתם: סודות של טירוף, כאב, ומוות. אולי שוכנת התשובה במסרים החידתיים, הערטילאיים ששאפּ, אל מול הזמן היקר האוזל במהירות, מתחיל לדקלם שוב ושוב, על אדם העושה את עבודתו "לאור הירח".

לאור הירח הוא סיפור של מתח עוצר נשימה ויופי מזוקק, על הדרך שבה רוע יכול להמיט עלינו הרס ועל כוחה של האהבה לגאול אותנו – יצירת מופת פרי הדמיון שההפתעות בה זורמות דף אחר דף וכישופו של סיפור הכובש את הקורא בלי להרפות.

דין קונץ, מחברם של רבי מכר רבים. ספריו תורגמו ל-38 שפות. עד כה נמכרו ברחבי העולם כ-522 מיליון עותקים, נכון לעכשיו עולה נתון זה בקצב של למעלה מ-71 מיליון עותקים בשנה.
רבים מספריו נמצאים בראש רשימת רבי המכר של ה"ניו-יורק טיימס".

לאור הירח הוא רב מכר נוסף פרי עטו של המחבר דין קונץ הרואה כעת אור גם בתרגום עברי.


לקבלת עדכונים על ספרים
הכנס פרטים

ספר חדש בסדרת מועדון הנסיכות - הנסיכה מיה והקואלה הקסומה!

דואט הונאה מאת טי.קיי לי - דואט מטלטל שלא תרצו לפספס!

ספרי חדי קרן חדשים לכם ולילדיכם!

משלוחים לכל העולם