מה בספר?

מתח

רצח

אהבה / שנאה

מותבמלאי

מהדורות זמינות:
כריכה קלה
נקמתה של אשה
מחבר: הופמן ג'יליאן

מספר קטלוגי: 277-1141

תאריך יציאה: 2006

נושא: כללי, סיפורת - מתורגמת

המתרגם: בן ציון הרמן
גיל: 18-120

מחיר קטלוגי: 89.00
המחיר שלנו: 75.65 ₪
הרווח שלך: 15%

תקציר הספר:

כשתובעת צמרת ניצבת בפני הטורף האנושי הקטלני ביותר שפגשה מימיה,הכול מצטמצם לבחירה בין הצדק...לבין נקמה.
במרכז הסיפןר עומדת סי-ג'יי טאונסנד,תובעת מוכשרת מטעם מדינת פלורידה במיאמי,הידועה בקור רוחה ובשליטתה העצמית גם בתביעת פשעים קשים ומזעזעים.החשוד האחרון הוא מהסוג השפל ביותר:רוצח סדיסטי שמתענג על עינוי קרבנותיו ורואה ברצח מעשה אמנות.בתוך מערבולת של תשומת לב תקשורתית,סי-ג'יי מתחילה לגבש את התביעה שלה כשהיא סופגת מהלומה אישית מזעזעת שקשורה לעברה,עכשיו יהיה הכל תלוי ביכולתה למשול בעצמה ולהחזיק די זמן כדי להוביל את הנאשם אל תא הנדונים למוות.
נקמתה של אישה שאב השראתו מניסיונה של ג'ליאן הופמן כעוזרת פרקליט המדינה במיאמי.זאת אחת המרתקות ביותר בין יצירות הביכורים בתחום הסיפורת שראו אור בשנים האחרונות.

ג'ליאן הופמן הייתה עוזרת פרקליט המדינה ויועצת משפטית אזורית למחלקת אכיפת החוק של פלורידה.במסגרת עבודתה יעצה לסוכנים מיוחדים בנושאים פליליים ואזרחיים במסגרת חקירות פליליות מורכבות בתחומים שכללו סמים,רצח ופשע מאורגן.זה הרומן הראשון שלה.

על המתרגם: בן ציון הרמן

שמי בן ציון הרמן, מתרגם מאנגלית לעברית. אני עוסק במקצוע זה כעשרים וחמש שנים. את דרכי כמתרגם התחלתי כמתרגם סרטים. עם הזמן התרחבתי לתרגום ספרים, ובשלב מסוים עברתי לתרגום ספרים בלבד. עד כה תרגמתי יותר ממאתיים ספרים, כולל ספרות יפה וספרי עיון בתחומים שונים.נולדתי בירושלים בשנת 1955, חייתי במקומות שונים בארץ, ובשנים האחרונות חזרתי להתגורר בעיר מולדתי. למדתי באוניברסיטת תל אביב פסיכולוגיה ופילוסופיה לתואר ראשון, ובאוניברסיטת חיפה פסיכולוגיה לתואר שני.


לקבלת עדכונים על ספרים
הכנס פרטים

ספר חדש בסדרת מועדון הנסיכות - הנסיכה מיה והקואלה הקסומה!

דואט הונאה מאת טי.קיי לי - דואט מטלטל שלא תרצו לפספס!

ספרי חדי קרן חדשים לכם ולילדיכם!

משלוחים לכל העולם