במלאי

מהדורות זמינות:
כריכה קלה
הספירה לאחור
מחבר: קרייס רוברט

מספר קטלוגי: 277-1179

תאריך יציאה: 2007

נושא: כללי, סיפורת - מתורגמת

המתרגם: בן ציון הרמן
גיל: 0

מחיר קטלוגי: 89.00
המחיר שלנו: 75.65 ₪
הרווח שלך: 15%

תקציר הספר:

שתי דקות יכולות להתארך כמו נצח.
שאל מישהו מעברו הלא נכון של החוק על כלל שתי הדקות,והוא יאמר לך שזה הזמן שעומד לרשותך בעת ביצוע שוד בנק לפני שהמשטרה מופיעה.אם תפר את כלל שתי הדקות.אתה עלול לבלות את חייך בכלא.אבל לא כולם משחקים לפי הכללים...
כשמקס הולמן,עבריין מועד לשעבר,משתחרר לבסוף מן הכלא,הוא מגלה שטעם החופש אינו מתוק כמו שציפה.הדבר שעומד בראש מעייניו הוא התפייסותעם בנו,שלמרבה האירוניה הוא שוטר.אבל אז הוא מקבל את הבשורה הנוראה:בנו ועד שלושה שוטרים נורו בדם קר בלוס אנג'לס ערב שחרורו של הולמן מהכלא.כשהחיסול נחשף כרצח של נקמה ומתעורר חשד לשחיתות משטרתית,הולמן חש שזאת חובתו כאב לטהר את שם בנו וללכוד את הרוצח.

הספירה לאחור מכיל את כל היסודות שעשו את רוברט קרייס לאחד ממחברי ספרי המתח הטובים ביותר שפעילים כיום.הספר סוחף ומותח לכל אורכו,כמיטב המסורת של המחבר שהציב רף גבוה מאוד בכל הנוגע לתפניות עלילה מפתיעות ודמויות כובשות ובעלות עוצמה.

המאייר: דרור כהן


על המתרגם: בן ציון הרמן

שמי בן ציון הרמן, מתרגם מאנגלית לעברית. אני עוסק במקצוע זה כעשרים וחמש שנים. את דרכי כמתרגם התחלתי כמתרגם סרטים. עם הזמן התרחבתי לתרגום ספרים, ובשלב מסוים עברתי לתרגום ספרים בלבד. עד כה תרגמתי יותר ממאתיים ספרים, כולל ספרות יפה וספרי עיון בתחומים שונים.נולדתי בירושלים בשנת 1955, חייתי במקומות שונים בארץ, ובשנים האחרונות חזרתי להתגורר בעיר מולדתי. למדתי באוניברסיטת תל אביב פסיכולוגיה ופילוסופיה לתואר ראשון, ובאוניברסיטת חיפה פסיכולוגיה לתואר שני.


לקבלת עדכונים על ספרים
הכנס פרטים

ספר חדש בסדרת מועדון הנסיכות - הנסיכה מיה והקואלה הקסומה!

דואט הונאה מאת טי.קיי לי - דואט מטלטל שלא תרצו לפספס!

ספרי חדי קרן חדשים לכם ולילדיכם!

משלוחים לכל העולם