במלאי

מהדורות זמינות:
כריכה קלה
אריק רקס 4 - ופיות הזעם
מחבר: קינגסלי קאזה

מספר קטלוגי: 277-1374

תאריך יציאה: 2012

נושא: כללי, ספרות דמיונית,פנטסי

המתרגם: בן ציון הרמן

מחיר קטלוגי: 118.00
המחיר שלנו: 100.30 ₪
הרווח שלך: 15%

תקציר הספר:

ידידתו הטובה של אריק, נלכדת בידי נסיך הצללים הרשע, כל הסימנים מעידים שאין דרך להצילה. כשנפתח לבסוף פתח קלוש של סיכוי מוטלים חייו של אריק בסכנה גדולה מכפי שהיה יכול לשעֵר. שֵׁדֵי צללים, זוֹמבּים ומפלצות מזוויעות שומרים יומם ולילה על המצודה שבּהּ היא מוחזקת... אבל הסכנה המחכה להם בִּפנים גדולה ומפחידה לאין שיעור.
במהלך ההרפתקה רצופת הריגושים אריק חייב לאתר את פֵיית הליצנים הנעדרת, לצאת בשלום מממלכת הסיוטים הנוראה ולהתמודד עם רגשותיו המשתנים כלפּי ידידתו הטובה. אבל שום דבר לא הכין אותו למשימתו האחרונה, בה עליו להתייצב מול שלוש פֵיות הזעם... בידיעה שאין דרך לחזור משם חי.
אריק רקס ופֵיות הזעם הוא הרביעי בסדרת ספרים מצליחה ועטורת פרסים.

המאייר: פיטר מורבכר


על המתרגם: בן ציון הרמן

שמי בן ציון הרמן, מתרגם מאנגלית לעברית. אני עוסק במקצוע זה כעשרים וחמש שנים. את דרכי כמתרגם התחלתי כמתרגם סרטים. עם הזמן התרחבתי לתרגום ספרים, ובשלב מסוים עברתי לתרגום ספרים בלבד. עד כה תרגמתי יותר ממאתיים ספרים, כולל ספרות יפה וספרי עיון בתחומים שונים.נולדתי בירושלים בשנת 1955, חייתי במקומות שונים בארץ, ובשנים האחרונות חזרתי להתגורר בעיר מולדתי. למדתי באוניברסיטת תל אביב פסיכולוגיה ופילוסופיה לתואר ראשון, ובאוניברסיטת חיפה פסיכולוגיה לתואר שני.


לקבלת עדכונים על ספרים
הכנס פרטים

ספר חדש בסדרת מועדון הנסיכות - הנסיכה מיה והקואלה הקסומה!

דואט הונאה מאת טי.קיי לי - דואט מטלטל שלא תרצו לפספס!

ספרי חדי קרן חדשים לכם ולילדיכם!

משלוחים לכל העולם