מה בספר?

דרמה

טרור

בני עשרה

נוערבמלאי

מהדורות זמינות:
כריכה קשה

ארוכה הדרך למים
מחבר: פארק לינדה סו

מספר קטלוגי: 277-1612

תאריך יציאה: 2015

נושא: ספרות נוער, סיפורת - מתורגמת

המתרגם: בן ציון הרמן
גיל: 10-99

מחיר קטלוגי: 68.00
המחיר שלנו: 57.80 ₪
הרווח שלך: 15%
משתתף במבצע 'ספרים ב-20 שקלים!'


תקציר הספר:

רב המכר רוכה הדרך למים נפתח כשתי עלילות הנעות במקביל קטע אחר קטע לסירוגין נער ונערה בני אחת עשרה בסודן העוברים קשיים דומים בתקופות שונות הנערה ב-2008 והנער 1985.
סיפורו המרתק של סבלה מצטלב בסיום באופן מרגש עם סיפורה של ניה


על המתרגם: בן ציון הרמן

שמי בן ציון הרמן, מתרגם מאנגלית לעברית. אני עוסק במקצוע זה כעשרים וחמש שנים. את דרכי כמתרגם התחלתי כמתרגם סרטים. עם הזמן התרחבתי לתרגום ספרים, ובשלב מסוים עברתי לתרגום ספרים בלבד. עד כה תרגמתי יותר ממאתיים ספרים, כולל ספרות יפה וספרי עיון בתחומים שונים.נולדתי בירושלים בשנת 1955, חייתי במקומות שונים בארץ, ובשנים האחרונות חזרתי להתגורר בעיר מולדתי. למדתי באוניברסיטת תל אביב פסיכולוגיה ופילוסופיה לתואר ראשון, ובאוניברסיטת חיפה פסיכולוגיה לתואר שני.

משולחן העורך:

בספר ישנן שתי עלילות מקבילות, הראשונה על הילד סלבה בן ה-11 שלאחר שהמורדים משתלטים על בית הספר בו הוא לומד, נאלץ לברוח ממדינתו כפליט מבלי לדעת מה עלה בגורל משפחתו. ואילו העלילה השניה מתמקדת בתקופה מאוחרת יותר, בנערה ניה אשר נלחמת כמו כל בני משפחתה במלחמת הישרדות יומיומית בהשגת מים לבני המשפחה. שני הסיפורים משתלבים זה בזה לקראת הסוף ומתארים בצורה המותאמת לילדים את סיפורם של מיליוני פליטים שנעקרו מביתם ונפגעו ממלחמת האזרחים בדרום סודן, ולמרות הכל, יש תקווה לעתיד טוב יותר גם במקומות בהם הרוע שולט.


לקבלת עדכונים על ספרים
הכנס פרטים

ספר חדש בסדרת מועדון הנסיכות - הנסיכה מיה והקואלה הקסומה!

דואט הונאה מאת טי.קיי לי - דואט מטלטל שלא תרצו לפספס!

ספרי חדי קרן חדשים לכם ולילדיכם!

משלוחים לכל העולם