במלאי

מהדורות זמינות:
כריכה קלה
שומר הראש
מחבר: קונץ דין ר.

מספר קטלוגי: 277-1300

תאריך יציאה:

נושא: כללי, ספרות מתח ואימה

המתרגם: בן ציון הרמן

מחיר קטלוגי: 88.00
המחיר שלנו: 74.80 ₪
הרווח שלך: 15%

תקציר הספר:

"אתה הוא?"
"מי עוד אני יכול להיות?"
"אתה נראה כל כך... רגיל."
"אני עובד על זה."

טימותי קרייר יושב כמנהגו אחרי העבודה לשתות בירה במסבאה של ידידו. הוא נהנה להיכנס לשיחות משעשעות עם לקוחות תמהוניים, אך האיש העצבני שיושב לצדו הערב חושב אותו בטעות למישהו אחר, ומעביר לו מעטפה מלאה שטרות כסף.

"עשרת אלפים עכשיו.
את השאר תקבל כשהיא תחוסל."

הזר קם ויוצא, ומשאיר את תצלום האישה היפה שסומנה למוות, ואת כתובתה. אבל זאת רק ההתחלה: כעבור כמה דקות מתיישב לצד טים זר אחר. האיש הזה הוא רוצח קר-דם שחושב את טים לאיש ששכר אותו לביצוע החיסול.
טים חושב מהר, ואומר, "חזרתי בי, אתה מקבל עשרת אלפים תמורת אי-עשיית דבר. קרא לזה שכר אי-הריגה." הוא משאיר אצלו את התצלום, ונותן את הכסף לרוצח השכיר. כשטים עוקב בחשאי אחר האיש מחוץ למסבאה, הוא חוטף הלם נוסף: הרוצח השכיר הוא שוטר.
טים קרייר, אזרח מן השורה, בחור רגיל, מוצא את עצמו פתאום במרכזה של תעלומה בלתי רגילה, היחיד שעשוי להציל חיים חפים מפשע ולעצור בעד רוצח בעל יכולת רבה מכל שוטר, ובלתי נלאה. לשם כך טים חייב לגלות בתוכו חוסר אנוכיות, כוח עמידה ואומץ לב מהסוג שעשוי להפוך אדם רגיל לגיבור, ומשאבים פנימיים שישנו מן היסוד את המושגים שלו לגבי עצמו.

דין קונץ, מחברם של רבי מכר רבים.
החל מן הפתיחה המחשמלת של ספריו עד סופם הבלתי נשכח, דין קונץ סוחף את קוראיו לעולמות מורכבים ומרתקים של מתח ופליאה. הרומן האחרון שלו שוזר את המוטיבים הנצחיים שנודע בהם לתהילה לסיפור עוצר נשימה על אדם פשוט שנדחק עד הקצה במאבק מול יריב שרשעותו אינה יודעת גבולות...

"אין ספק שקונץ הוא כיום מחבר ספרי המתח מספר 1 בארצות הברית."
דנבר פוסט

"קונץ כותב על תקווה ואהבה בלב הרשע האפל באופן נוגע ללב ומלא השראה."
שיקגו סאן טיימס

על המתרגם: בן ציון הרמן

שמי בן ציון הרמן, מתרגם מאנגלית לעברית. אני עוסק במקצוע זה כעשרים וחמש שנים. את דרכי כמתרגם התחלתי כמתרגם סרטים. עם הזמן התרחבתי לתרגום ספרים, ובשלב מסוים עברתי לתרגום ספרים בלבד. עד כה תרגמתי יותר ממאתיים ספרים, כולל ספרות יפה וספרי עיון בתחומים שונים.נולדתי בירושלים בשנת 1955, חייתי במקומות שונים בארץ, ובשנים האחרונות חזרתי להתגורר בעיר מולדתי. למדתי באוניברסיטת תל אביב פסיכולוגיה ופילוסופיה לתואר ראשון, ובאוניברסיטת חיפה פסיכולוגיה לתואר שני.


לקבלת עדכונים על ספרים
הכנס פרטים

ספר חדש בסדרת מועדון הנסיכות - הנסיכה מיה והקואלה הקסומה!

דואט הונאה מאת טי.קיי לי - דואט מטלטל שלא תרצו לפספס!

ספרי חדי קרן חדשים לכם ולילדיכם!

משלוחים לכל העולם