במלאי

מהדורות זמינות:
כריכה קלה
ליווי צמוד
מחבר: קרייס רוברט

מספר קטלוגי: 277-1357

תאריך יציאה: 2010

נושא: כללי, סיפורת - מתורגמת

המתרגם: בן ציון הרמן
גיל: 0

מחיר קטלוגי: 89.00
המחיר שלנו: 75.65 ₪
הרווח שלך: 15%

תקציר הספר:

צעירה פרועה מלוס אנג‘לס, בת למשפחה עשירה, מוצאת את עצמה תחת חסותם של סוכנים פדרליים אחרי שיצאה בלא פגע מתאונת דרכים קשה. משהו שראתה במהלך האירוע מביא לניסיונות חוזרים ונשנים להתנקש בחייה. הרודפים קרובים מאוד להצליח, כפי הנראה בסיועו של אחד מאלה המופקדים על ביטחונה. ג‘ו פייק, נֶחָת ושוטר במשטרת לוס אנג‘לס לשעבר שהפך לשכיר חרב, נשכר להגן עליה...
פייק והנערה יורדים למחתרת והוא אף מגייס לעזרתו את שותפו לעסוק בחקירה, בעוד הוא מתרכז בהגנה על הנערה. מה יכול להיות משותף בין מחסל קטלני מסוגר ושתקן לנערת מסיבות ובילויים עם שֵׂער קוצני וציור קעקע על האחוריים?
ליווי צמוד הוא ספרו הסוחף והכובש ביותר של רוברט קרייס עד כה.
רוברט קרייס הוא חתן פרס רוס מקדונלד לספרות לשנת 2006.
ספרים רבים פרי עטו הגיעו לרשימת רבי-המכר של ניו יורק טיימס,
כולל ליווי צמוד.

על המתרגם: בן ציון הרמן

שמי בן ציון הרמן, מתרגם מאנגלית לעברית. אני עוסק במקצוע זה כעשרים וחמש שנים. את דרכי כמתרגם התחלתי כמתרגם סרטים. עם הזמן התרחבתי לתרגום ספרים, ובשלב מסוים עברתי לתרגום ספרים בלבד. עד כה תרגמתי יותר ממאתיים ספרים, כולל ספרות יפה וספרי עיון בתחומים שונים.נולדתי בירושלים בשנת 1955, חייתי במקומות שונים בארץ, ובשנים האחרונות חזרתי להתגורר בעיר מולדתי. למדתי באוניברסיטת תל אביב פסיכולוגיה ופילוסופיה לתואר ראשון, ובאוניברסיטת חיפה פסיכולוגיה לתואר שני.


לקבלת עדכונים על ספרים
הכנס פרטים

ספר חדש בסדרת מועדון הנסיכות - הנסיכה מיה והקואלה הקסומה!

דואט הונאה מאת טי.קיי לי - דואט מטלטל שלא תרצו לפספס!

ספרי חדי קרן חדשים לכם ולילדיכם!

משלוחים לכל העולם