במלאי

מהדורות זמינות:
כריכה קלה
נקשיב ונקרא בקלות חלק ד - לביסוס הקריאה והבנת הנקר


מספר קטלוגי: 277-1423

תאריך יציאה: 2011

נושא: כללי, ספרי לימוד

גיל: לכיתה א'

מחיר קטלוגי: 45.78
המחיר שלנו: 45.78 ₪
הרווח שלך: 0%

תקציר הספר:

החוברת נקשיב ונקרא בקלות חלק ד‘ מיועדת לביסוס הקריאה, הכתיבה והבנת הנקרא. היא נועדה לתלמידי כיתה א’ שסיימו את תהליך הפענוח בקריאה ורכשו את היכולת לקרוא טקסטים המתאימים לראשית הקריאה, להבין אותם ולבצע את המטלות הנלווֹת אליהם. החוברת מכילה סיפורים, טקסטים מידעיים ושירים פרי עטם של טובי היוצרים. חלקם של השירים משולבים לכל אורך החוברת והם קשורים, מבחינת תוכנם, בסיפור הצמוד אליהם וחלקם מובאים כמקבץ בסוף החוברת והם מיועדים לקריאה מהנה וחווייתית.

החוברת כוללת:
טקסטים על פי דַרגות קושי עולה מבּחינת מורכבות המילים.
עבודות לביסוס הבנת הנקרא.
המלצות להעשרה ספרותית.
טקסטים מגוונים לקריאה עצמית.

ספרים נוספים בסדרה:
כותבים בקלות - מיועדת ללימוד כתיבת אותיות כתב ולתרגול כתיבתן. יש ילדים הנוטים לכתוב את כל האותיות מלמטה למעלה. צורת כתיבה זו אינה נכונה, מקשה את עיצוב האותיות וגוזלת יותר זמן. לכן יש חשיבות רבה להסב את תשומת הלב של הילדים לכיוון הנכון שבו נכתבות האותיות. הלימוד בחוברת נעשה על ידי הקניית כתיבת האותיות ותרגול כתיבתן. יישום הנלמד נעשה על ידי כתיבת מילים, משפטים, התאמת מילה לתמונה וכן תרגילי לשון שמטרתם כתיבה באותיות כתב, כגון: זכר ונקבה, חריזת חרוזים, רצף משפטים, "משפטים מבולבלים" ועוד.

קוראים בהנאה - ספר זה מיועד לתלמידים שרכשו את מיומנות הפענוח בקריאה. מטרתו להביא את התלמידים לקריאה אוטומטית ברמת הנאה. בספר סיפורים, קטעים מידעיים, יצירות מתוך ספרי שירה לילדים ועבודות לביסוס הקריאה והבנת הנקרא.
הסיפורים מדורגים ברמת קושי עולה וכן העבודות הנלווֹת אליהם.


לקבלת עדכונים על ספרים
הכנס פרטים

ספר חדש בסדרת מועדון הנסיכות - הנסיכה מיה והקואלה הקסומה!

דואט הונאה מאת טי.קיי לי - דואט מטלטל שלא תרצו לפספס!

ספרי חדי קרן חדשים לכם ולילדיכם!

משלוחים לכל העולם